Back to top

Hiszpańska mucha, czyli naturalny afrodyzjak

Hiszpańska mucha, czyli naturalny afrodyzjak

Czym jest i jak działa hiszpańska mucha?

Hiszpańska mucha to jeden z najbardziej popularnych afrodyzjaków, czyli substancji, która mają na celu zwiększanie popędu seksualnego. Dawniej był on pozyskiwany z pryszczela lekarskiego, który w sytuacji zagrożenia wytwarza kantarydynę – bardzo silną substancję pobudzającą, której spożycie powoduje podrażnienie narządów płciowych. Substancja ta, ma jednak swoje wady. Spożyta w za dużej ilości jest trująca, a konsekwencje mogą być tragiczne w skutkach. Obecnie w skład hiszpańskiej muchy wchodzą syntetyczne zamienniki kantarydyny oraz zioła o równie silnym działaniu, ale są one bezpieczniejsze dla zdrowia.

Hiszpańska mucha może także wywołać uczucie rozluźnienia, a dzięki odpowiedniemu ukrwieniu narządów płciowych spożycie jej, u kobiet objawia się znacznym wzrostem libido, a u mężczyzn dłuższymi erekcjami.

Co wchodzi w skład tego silnego afrodyzjaku?

Większość preparatów pod nazwą „hiszpańska mucha” korzysta z mieszanki rozmaitych ziół i ogólnodostępnych suplementów, są to:

  • zioła zwiększające poziom testosteronu, które skutecznie wspomagają osiągnięcie podniecenia seksualnego, między innymi buzdyganek
  • zioła działające relaksująco, a wśród nich szałwia lekarska
  • często stosowana w sportach siłowych l-arginina, która rozszerza komórki krwionośne i zwiększa ukrwienie narządów płciowych.

Czy stosowanie hiszpańskiej muchy jest bezpieczne?

Jak we wszystkim trzeba zachować umiar, jednak zażywanie hiszpańskiej muchy wedle zaleceń producenta nie powinno przynieść żadnych negatywnych konsekwencji. Odpowiednio przygotowany preparat nie tylko zwiększa ochotę na stosunek seksualny, ale także poprawia krążenie i samopoczucie. Nie są to także preparaty uzależniające, jednak w eksperymentowaniu z afrodyzjakami trzeba być ostrożnym i traktować je jako urozmaicenie życia erotycznego.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *