Back to top

Farby fryzjerskie

Farby fryzjerskie

Jedną z najbardziej popularnych usług wybieranych przez klientów salonów fryzjerskich jest farbowanie włosów. Farby fryzjerskie używane podczas tego zabiegu zdecydowanie różnią się od farb dostępnych, w sklepach i drogeriach. To profesjonalne kosmetyki o unikalnym składzie. Składniki użyte do produkcji dają nam gwarancję trwałej koloryzacji.

Profesjonalne farby fryzjerskie dbają o kondycję naszych włosów i ich zdrowy wygląd. Odżywiają i dobrze wpływają na wygląd włosów. Unikalna i oryginalna receptura nie niszczy struktury włosa. Nie uczula i nie podrażnia skóry głowy. To produkty wysokiej jakości. Mają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Warto zdecydować się na profesjonalną koloryzację farbami fryzjerskimi.

 Farby fryzjerskie dostępne są we wszystkich kolorach i odcieniach. Idealnie pokrywają siwe włosy. Nowoczesne technologie używane podczas produkcji sprawiają, że końcowy efekt koloryzacji  jest rewelacyjny. Farby nie zawierają amoniaku i innych substancji szkodliwych. Są w stu procentach bezpieczne i polecane przez mistrzów nożyczek i stylistów fryzur.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *