Back to top

Depilacja laserowa – prosty sposób na gładką skórę

Depilacja laserowa – prosty sposób na gładką skórę

Gładka skóra to obiekt pożądania wielu pań nie tylko w lato, ale przez cały rok. Jak pozbyć się niechcianych włosków i sprawić aby nasza skóra była zachwycająco gładka? To wcale nie musi być takie trudne i bolesne jak myślisz.

Depilacja laserowa – ciesz się gładką skórą przez cały rok

Zwalczanie niechcianego owłosienia na ciele dzięki nowoczesnej technologii nie jest już niekomfortowe. Skorzystaj z usługi, jaką jest depilacja laserowa lublin i ciesz się gładką już po zaledwie kilku zabiegach.

Zabieg usuwania niechcianych włosków przynosi doskonałe rezultaty, które co najważniejsze są trwałe. Nie musisz już męczyć się i wykonywać bolesnych zabiegów.

Dzięki wykorzystaniu technologii laserowej depilacja laserowa lublin pozbędziesz się większości niepożądanego owłosienia już po zaledwie trzech zabiegach, jednak dla lepszych i pewniejszych efektów optymalną liczbą jest pięć zabiegów.

Efekty po depilacji laserowej

Efekty depilacji są trwałe, co oznacza że włosy po zabiegu nie odrastają. Może jednak dojść do sytuacji odrastania pojedynczych włosków. W takim wypadku należy powtórzyć zabieg depilacji.

Kompleksowe informacje w tej sprawie można uzyskać wybierając się na konsultację, podczas której ustalimy również optymalną liczbę zabiegów depilacji.

Jak często stosować zabiegi depilacji?

Przyjmuje się, że optymalny czas pomiędzy wykonaniem zabiegów wynosi od 4 do 8 tygodni. Wpływ na odstępy czasowe pomiędzy wykonaniem zabiegów ma również partia ciała, którą mamy zamiar poddać zabiegowi.

Czytaj więcej na https://idealmed.com.pl/

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *